Bahriye Üçok Bulvarı No:65/D Karşıyaka / İZMİR

19 Lojistik İzmir Evden Eve Taşımacılık

  +90(232) 366 95 19

  info@19lojistik.com.tr

  Bahriye Üçok Bulvarı

  No:65/D Karşıyaka / İZMİR

  08:00 - 18:00

  Pazartesi-Cuma

19 Lojistik İzmir Evden Eve Taşımacılık

  +90(232) 366 95 19

  info@19lojistik.com

  Bahriye Üçok Bulvarı

  No:65/D Karşıyaka / İZMİR

  08:00 - 18:00

  Pazartesi-Cuma

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Bugün 19 Lojistik evden eve nakliyat İzmir’in evden eve nakliyat lideridir. Uzman kadromuz ile 2007 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. 19 Lojistik evden eve nakliyat sektöründe geride bıraktığımız yıllarda birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır.

İzmir’de en seçkin referanslara sahip evden eve nakliyat şirketi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Evden eve nakliyat sektörünün lider firması 19 Lojistik evden eve nakliyat müşterilerine karşı titiz, güvenilir, modern, ekonomik ve en kaliteli biçimde hizmet anlayışı sunmaktadır. 19 Lojistik evden eve nakliyat ekibi olarak müşteri memnuniyetini en üst sıralarda tutmaktayız.

Evden eve nakliyat taşımacılığında modern yöntemleri kullanmaktayız. Deneyimli, özel eğitim almış personellerimiz evinizi güvenle taşımaktadır. Her gün gelişmekte olan teknolojiyle iç içe ve uyumlu bir şekilde çalışmakla beraber her 3 ayda bir düzenli olarak evden eve nakliyat eğitimleri verilmektedir. Paketleme ve taşıma ekibimizin yanı sıra elektrikçi ve marangozcu uzman elemanlarımızla tam kadro olarak evinizi güvenli bir şekilde taşıyoruz. Yılların bize vermiş olduğu tecrübe ile nakliyat alanında fark yapmaya devam ediyoruz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

19 Lojistik evden eve nakliyat ile iletişim kurulur. İlgili personel ekibimiz evinizi inceler. Evinizin taşınması için gereken personel sayısını tespit eder. Paketleme, yola çıkış ve yeniden ev kurma süresi hesaplandıktan sonra size fiyatlandırma hakkında bilgi verilir. Ev taşıma için belirlenen gün ve saatte 19 Lojistik evden eve nakliyat ekibi evinize gelir. Eşyalarınızın sigorta işlemi yapılır.

Tüm mobilyalar konusunda uzman personellerimiz tarafından demonte edilerek ambalajlanmaya ve taşımaya hazır hale getirilir. Demonte edilen mobilyalarla birlikte evdeki tüm eşyalar muhtelif ambalaj malzemeleriyle ambalajı yapılır. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız araca taşınır.

Eşyaları araca taşıma işlemi bittikten sonra yola çıkılır. Daha önce belirlenmiş olan varış saatinde eşyalarınız yeni evine getirilir. Uzman personellerimiz yeni evinizi isteğiniz doğrultusunda kurar. Taşıma esnasında hasar gören eşyalarınız var ise sigorta sayesinde zararınız aynı gün karşılanır.